سیستم های تحت وب، راهکاری برای مقابله با کرونا

نرم افزار حسابرسی هادی حساب
11 اسفند 1398
bpms
راه اندازی نرم افزار BPMS در موسسات حسابرسی
15 اردیبهشت 1399
نمایش همه
ویروس کرونا و دورکاری

شیوع ویروس کرونا یا همان کووید ۱۹ در ایران و سایر کشورهای جهان، حتی اقتصادهای مهم و بزرگ جهان را با چالش مواجه نموده است‌ و بسیاری از کسب و کارها با مشکلات جدی روبرو شده اند.

بدیهی است که ویروس کرونا اولین معضلی نیست که کسب و کارها را تحت تاثیر قرار داده است و قطعا آخرین مورد هم نخواهد بود. بروز چنین بحران هایی در چرخه عمر یک کسب و کار اجتناب ناپذیر هستند و در صورت عدم واکنش متناسب، می توانند لطمات جبران ناپذیری به کسب و کارها وارد نمایند.

حال در شرایطی که قرنطینه و ایجاد محدودیت های مسافرتی، کسب و کار میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار داده است، چه باید کرد؟

آیا باید جان و سلامت خود و همکارانمان را به خطر انداخته و با همان شرایط قبل به کار خود ادامه دهیم؟

یا قید ادامه فعالیت و کسب درآمد را زده و کسب و کاری را که با تلاش و سرمایه گذاری بسیار به بار نشسته است تعطیل کنیم؟

بدیهی است که هیچ کدام منطقی نمی باشد. اما چه باید کرد؟

یکی از بهترین ساز و کارهایی که برای مقابله با این شرایط بحرانی و در عین حال عدم خروج از چرخه منظم کاری و حفظ جان و سلامتی منابع انسانی، می توان اتخاذ نمود، انجام دورکاری است.

امروزه تکنولوژی به حدی پیشرفت نموده و روش ها و ابزارهایی را در اختیار ما قرار داده است که می توانیم کارهایمان را بدون وقفه از هر مکانی و در هر زمانی انجام دهیم و پر واضح است که باید از این امکانات بهره برداری  نماییم.

موسسات حسابرسی نیز از این شرایط و محدودیت های پیش آمده مستثنی نیستند و با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ سلامت سرمایه انسانی در این شرایط بحرانی، به عنوان یک راهکار نیازمند بستر دورکاری میباشند.

در همین راستا شرکت هادی حساب رایان نوین با استفاده از ابزارها و امکانات زیرساختی شبکه و نرم افزار توانسته است بستر دورکاری را برای کارکنان موسسات حسابرسی فراهم آورد.

این شرکت نرم افزار حسابرسی تحت وب (AuditIT) را مبتنی بر فناوری اطلاعات و با هدف کمک به حسابرسان در فرآیند برنامه ریزی، اجرا، کنترل، تکمیل و هدایت عملیات حسابرسی و همچنین نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS ) را با هدف مکانیزه نمودن کلیه فرآیندهای سازمانی و اداری فیمابین کارکنان، سیستم ها، پروژه ها و مشتریان یک سازمان در راستای سیستمی نمودن عملیات اداری و اجرایی موسسات حسابرسی ، طراحی نموده است که مطابق با تمامی نیازهای موسسات حسابرسی در شرایط دورکاری و دارای قابلیت کنترل و مدیریت امور  توسط مدیران مجموعه می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در زمینه سیستم های تحت وب ویژه موسسات حسابرسی می توانید با شماره تلفن۸۸۴۴۳۶۳۴-۰۲۱ داخلی ۱۴۳ و ۲۴۳ تماس حاصل نمایید و یا به وبسایت هادی حساب رایان نوین مراجعه کنید.

نویسنده: روابط عمومی

دیدگاهتان را بنویسید