شرکت “هادي حساب رایان نوین” با هدف طراحي و ارائه راهکارهاي يکپارچه فناوري اطلاعات در سال ۱۳۸۰ تأسيس گرديد و اکنون با بيش از يک دهه فعاليت، هزاران کاربر در قالب صدها شرکت از خدمات نرم‌افزاري اين شرکت استفاده مي‌نمايند.

درباره ما

آشنایی با هادی حساب

شرکت “هادی حساب رایان نوین” با هدف طراحی و ارائه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات در سال ۱۳۸۰ تأسیس گردید و اکنون با بیش از یک دهه فعالیت، هزاران کاربر در قالب صدها شرکت از خدمات نرم‌افزاری این شرکت استفاده می‌نمایند. در نگاهی گذرا، انگیزه‌های شکل‌گیری این مجموعه را از دید بنیان‌گذاران آن می‌توان چنین برشمرد:

بکارگيری توان مدیریتی و دانش تخصصی و خلق ايده هايي نوين

شرکت “هادی حساب رایان نوین” توانسته است با بهره گیری از چندین سال تجربه و با شناخت کامل نسبت به نیاز مشتریان و با در اختیار داشتن گروهی از متخصصان متعهد و مجرب و نیز با داشتن شبکه ای معتبر و قدرتمند از شرکای تجاری خود، طی سال های گذشته مبتکر خلق ایده هایی نوین و بدیع در صنعت انفورماتیک کشور باشد.

سرمایه‌ گذاری چشمگیر در چهت ارائه محصولات ويژه و تخصصی

شرکت “هادی حساب رایان نوین” با هدف تسهیل و هوشمند سازی عملیات درون سازمان ها و مجموعه های اقتصادی و داشتن حضوری قدرتمند در صنعت فناوری اطلاعات کشور با سرمایه گذاری و تگاهی تخصصی به برخی از حوزه های اقتصادی اقدام به ارائه راهکارهای مؤثر و تولید محصولات ویژه برای آنها نموده است.

اهداف و نگرش

شرکت “هادی حساب رایان نوین” از آغاز، هدف پایانی خویش را تبدیل‌شدن به شرکتی پیشتاز در عرصه فعالیت‌های نرم‌ افزاری ترسیم کرده و برای دستیابی به این هدف، فعالیت خود را به ‌صورت جدی و با عزمی سازمانی در پیش گرفته است. شایان ذکر است، این شرکت در پیمودن مسیر رشد خویش از تجربیات و دانش مشاوران و متخصصان این حوزه غافل نبوده و در همین راستا این شرکت اقدام به بر قراری کنسرسیومی با “موسسه حسابرسی هادی حساب تهران (حسابداران رسمی)” نموده است. اینک و پس از سال ها تلاش، این شرکت خود را آماده فعالیت جدی‌تر در بازار، برای پاسخ‌گویی به نیاز مشتریان در زمینه‌های ذیل می‌داند:

- تولید و ارائه راهکارهای نرم‌ افزاری برای شرکت‌ها و سازمان‌ها
- امکان‌ سنجی، تحلیل، طراحی، پیاده‌سازی و نگهداری سیستم‌های نرم‌ افزاری براساس نیاز مشتریان و بازار
- ارائه مشاوره تخصصی به مشتریان در هنگام خرید و ارائه راهکار متناسب با نیاز مشتری
- نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی از راهکارهای ارائه‌شده