درباره ما

آشنایی با هادی حساب

شرکت “هادي حساب رایان نوین”  با هدف طراحي و ارائه راهکارهاي يکپارچه فناوري اطلاعات در سال 1380 تأسيس گرديد و اکنون با بيش از يک دهه فعاليت، هزاران کاربر در قالب صدها شرکت از خدمات نرم‌افزاري اين شرکت استفاده مي‌نمايند. در نگاهی گذرا، انگیزه‌های شکل‌گیری این مجموعه را از دید بنیان‌گذاران آن می‌توان چنین برشمرد:

بکارگيری توان مدیریتی و دانش تخصصی و خلق ايده هايي نوين

شرکت “هادي حساب رایان نوین”  توانسته است با بهره گيري از چندين سال تجربه و با شناخت کامل نسبت به نياز مشتريان و با در اختيار داشتن گروهي از متخصصان متعهد و مجرب و نيز با داشتن شبکه اي معتبر و قدرتمند از شرکاي تجاري خود، طي سال هاي گذشته مبتکر خلق ايده هايي نوين و بديع در صنعت انفورماتيک کشور باشد.

سرمایه‌ گذاری چشمگیر در چهت ارائه محصولات ويژه و تخصصی

شرکت “هادي حساب رایان نوین”  با هدف تسهيل و هوشمند سازی عمليات درون سازمان ها و مجموعه های اقتصادی و داشتن حضوری قدرتمند در صنعت فناوری اطلاعات کشور با سرمایه گذاری و تگاهی تخصصی به برخی از حوزه های اقتصادی اقدام به ارائه راهکارهای مؤثر و توليد محصولات ويژه برای آنها  نموده است.

اهداف و نگرش

شرکت “هادي حساب رایان نوین”  از آغاز، هدف پایانی خویش را تبدیل‌شدن به شرکتی پیشتاز در عرصه فعالیت‌های نرم‌ افزاری ترسیم کرده و برای دستیابی به این هدف، فعالیت خود را به ‌صورت جدی و با عزمی سازمانی در پیش گرفته است.

شايان ذکر است، اين شرکت در پیمودن مسیر رشد خویش از تجربيات و دانش مشاوران و متخصصان این حوزه غافل نبوده و در همین راستا این شرکت اقدام به بر قراری کنسرسيومی با “موسسه حسابرسی هادی حساب تهران (حسابداران رسمی)” نموده است. اینک و پس از سال ها تلاش، اين شرکت خود را آماده فعالیت جدی‌تر در بازار، برای پاسخ‌گویی به نیاز مشتریان در زمینه‌های ذيل می‌داند:

  • تولید و ارائه راهکارهای نرم‌ افزاری برای شرکت‌ها و سازمان‌ها
  • امکان‌ سنجی، تحلیل، طراحی، پیاده‌سازی و نگهداری سیستم‌های نرم‌ افزاری براساس نیاز مشتریان و بازار
  • ارائه مشاوره تخصصی به مشتریان در هنگام خرید و ارائه راهکار متناسب با نیاز مشتری
  • نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی از راهکارهای ارائه‌شده