راهکار دورکاری هادی حساب برای استفاده از سیستم های مالی و اداری به روش رایانش ابری (SaaS)

تا همین چند وقت پیش هنوز خیلی از شرکت ها اصرار داشتند باید تمام کارهای مربوط به نرم‌افزارهای مالی و اداری از درون شرکت و به شکل حضوری انجام شود. اما بعد از بحران کرونا و بعد از اینکه شرکت‌ها فعالیت به شکل دورکاری را تجربه نمودند، اهمیت نیاز به اجرای فعالیت‌های از راه دور بیشتر از قبل پررنگ شده است.

دقت کرده‌اید در این چند ساله اخیر چقدر راحت می‌توانیم از بعضی سرویس‌های در سطح وب به جای نرم‌افزارها استفاده کنیم؟ مثلا قبلا مجبور بودیم برای نوشتن یک محتوا یا یک تکه متن، نرم افزار آفیس را روی ویندوز نصب کنیم، بعد به سراغ word رفته و در آن بنویسیم. اما امروز به راحتی می‌توانیم از google docs کمک بگیریم، آن هم بدون نیاز به نصب هیچ نرم‌افزاری! یا اصلا همین Gmail که بدون نیاز به نصب و دانلود هیچ برنامه‌ای روی تلفن همراه یا رایانه به ما خدمات می‌دهد.

SaaS

در واقع همه این‌ها را مدیون خدمات رایانش ابری و البته SaaS هستیم!

خود واژه SAAS از سرواژه کلمات Software As A Service و به معنای نرم‌افزار به عنوان سرویس برداشته شده. در واقع SaaS یکی از بهترین راهکارهایی است که در اختیار شرکت‌های نرم‌افزاری قرار گرفته تا بتوانند به کمک آن یک برنامه را در سطح وب راه اندازی کنند.

با اتصال به اینترنت، استفاده از نرم‌افزار در هر نقطه‌ای از دنیا امکان‌پذیر خواهد بود. کاربران می‌توانند از هر مکانی که در آن قرار دارند و با هر دستگاهی از جمله تبلت، PC، تلفن هوشمند و … به نرم‌افزار خود دسترسی یابند. این قابلیت، زندگی را برای کارکنان از راه دور و یا افرادی که در چند جای مختلف کار می‌کنند، آسان می‌کند.

اکنون کارشناسان این شرکت آماده راه اندازی سرویس SaaS برای شما می باشند و شما می توانید براحتی استفاده از سیستم های مالی و اداری به روش رایانش ابری (SaaS) و در قالب دورکاری را تجربه کنید.

ویژگی و مزایای راه اندازی سرویس: SaaS

  • دسترسی به سیستم از راه دور از طریق اینترنت
  • اتصال از طریق نوت بوک ، تبلت و گوشی‌های هوشمند بدون نیاز به دانلود برنامه های جانبی
  • استفاده از برنامه “برای یک کاربر” یا ” گروهی از کاربران” به تفکیک سطوح دسترسی
  • قابلیت استفاده با مرورگرهای  Safari، Firefox  یا  Chrome
  • بدون نیاز به نصب هیچ گونه اکتیوکس یا پلاگین ها برای کاربران
  • چاپ از راه دور حتی از طریق تبلت یا آیپد

دیدگاهتان را بنویسید